niedziela, 4 listopada 2012

Szkoła w Stawku pomaga Stasiowi :)

Jesteśmy ogromnie wdzięczni dzieciom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Stawku za dalszą pomoc Stasiowi! W szkole prowadzona jest kolejna zbiórka na rzecz Stasia. W akcję zaangażowali się uczniowie klas IV, V i VI. Uczniowie przychodzą do szkoły przed lekcjami i razem z nauczycielami przygotowują plakaty zachęcające do zbiórki, wykonali też samodzielnie puszkę z naklejkami "plombami" Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", której Staś jest podopiecznym.


A na 22 listopada jesteśmy zaproszeni do szkoły wraz ze Stasiem, w końcu poznamy panią Elę, nauczycieli i wszystkie dzieci :) Mam tylko nadzieję, że do tego czasu się nie rozchorujemy :/

*****


Ponieważ w prowadzeniu bloga mamy niemałe zaległości, a sporo się od ostatniego posta wydarzyło, postaram się w najbliższym czasie uzupełnić wiadomości :)

Chciałabym też podziękować (na razie wstępnie) wszystkim, którzy przekazali w tym roku 1% swojego podatku na rzecz Stasia! W tej chwili w Fundacji zaksięgowane jest około 60% wpłat, czekamy wciąż na resztę :) Dokładną ilość, jak i pochodzenie wpłat (miasta i US) będziemy znali niebawem, wtedy też będę mogła oficjalnie podziękować wszystkim :) W tym momencie wpłat mamy sporo, a środków na pewno wystarczy na dwa turnusy :)

Brak komentarzy: